hliníkové presklené fasády

Hliníkový profil Aluprof pre hliníkové okná, dvere, fasády. Vyznačuje sa moderným designom, špičkovou kvalitou a ekonomicky výhodným riešením. Široký sortiment a veľká variabilita hliníkových profilov Aluprof umožňujú zabezpečiť požadovaný komfort vo veľkých budovách rovnako ako v súkromných objektoch, v historických a pamiatkových budovách, ako aj v ekologických stavbách budúcnosti orientovaných na nízkoenergetickú spotrebu a vysokú úsporu energií. ALUPROF MB ponúkame v mnohých radách.

Hliníkový profil Aluprof – sortiment hliníkové profily pre okná hliníkové profily pre dvere – vchodové dvere presklené hliníkové fasády požiarne systémy a uzávery posuvné hliníkové profily – zimné záhrady hliníkový profil pre brány a vráta atypické hliníkové profily.

MB-TT50 priečka

Nová moderní fasáda MB-TT50 je významným krokom vpred vo funkcionalite a efektivite v zrovnaní s klasickou fasádou. Ponúka mimoriadne izolačné vlastnosti a ochranu proti poveternostným vplyvom vďaka 3-stupňovému kaskádovému systému odvodnenia a ventilácie medziskelných žliabkov. Inovačná konštrukcia skracuje výrobu a stavbu fasády.

Podrobnosti

 

 

 

MB-SR50N OW výsuvné okno vo fasáde

Systém je určený pre návrh a výrobu ľahkých obvodových plášťov – plochých zavesených, striech, svetlíkov a iných konštrukcií. Tento systém je modifikáciou veľmi populárneho fasádneho systému MB-SR50. Systém MB-SR50N spĺňa súčasné trendy prevládajúce v modernej architektúre.

Podrobnosti

 

 

 

 

MB-SR50N EFEKT štrukturálna

Štrukturálne fasáda MB – SR50N EFEKT je verzia so zvýšenou tepelnou izoláciou – Uf od 0,9 W/m2K . K dispozícii je veľký výber stĺpov a priečok s vyšším momentom zotrvačnosti , čo umožňuje konštrukciu fasády s väčšími rozostupmi stĺpov a použitie väčších skiel .

Podrobnosti

 

 

 

 

MB-SR50N HI

Systém je určený na vykonanie vonkajšieho opláštenia budov a vnútornej výstavbe, veľké presklené plochy a tiež priestorové zástavby (rotundy, zimné záhrady, vetrolamy, verandy, striešky atď).

Podrobnosti

 

 

 

 

MB-SR50N HI+ vysoká izolácia

Systém stĺpové – priečkové fasády MB – SR50N HI + je určený na výrobu ľahkých obvodových plášťov zaveseného alebo výplňového typu , a tiež striech , svetlíkov a ostatných priestorových konštrukcií .

Podrobnosti