MB-SR50N EFEKT štrukturálna

hliníkové presklené konštrukcieŠtrukturálne fasáda MB – SR50N EFEKT je verzia so zvýšenou tepelnou izoláciou – Uf od 0,9 W/m2K . K dispozícii je veľký výber stĺpov a priečok s vyšším momentom zotrvačnosti , čo umožňuje konštrukciu fasády s väčšími rozostupmi stĺpov a použitie väčších skiel .

Systém MB – SR50N EFEKT je určený ku konštrukcii a výrobe ľahkých zavesených alebo výplňových priečok a tiež striech a svetlíkov . Jeho nosná konštrukcia je založená na modernom a spoľahlivom systéme MB – SR50N s veľkým výberom profilov ; možnosťou lícovanie povrchu stĺpov a priečok na vnútornej strane fasády , a tak umožňuje estetické kombinácia stavebných prvkov budovy .

MB – SR50N EFEKT je fasáda , u ktorej špeciálnu montáž systému stĺpikov a priečok umožňuje dosiahnutie vzhľadu jednoliatej sklenenej plochy . Jedná sa o riešenie bodového kotvenia skla na vnútornej strane a malej vzdialenosti medzi výplňami ( 20 mm ) s vrstvou špeciálneho silikónového tmelu , ktorá zaručuje vyššiu izolačné vlastnosti . Toto nové riešenie založené na populárnom systéme

MB – SR50 EFEKT ponúka rad nových možností ako z hľadiska techniky tak aj estetiky . K dispozícii sú dve štandardné možnosti pre uchytenie skla : rám s kontinuálnym uchytením alebo uchytením bodovým , čo umožňuje optimalizovať proces výroby a cenu . Ďalšou veľkou výhodou tohto systému je fakt , že má tri odporúčania popredných svetových dodávateľov silikónov : Dow Corning , Tremco – Sica a Ilbruck – čo znamená nielen zvýšenie prestíže tohto riešenia , ale zároveň garantuje pevnosť a tesnosť konštrukcie , rovnako ako ľahký prístup k rôznym technológiám medzi dodávateľovi skla . Pozoruhodný je aj fakt , že je v tomto systéme možné použiť silikón v rôznych farbách , čo značne rozširuje kreativitu estetiky fasády .

Fasády realizované v MB – SR50N EFEKT majú vynikajúce úžitkové parametre . Ich použitie umožňuje získať nielen požadované parametre estetiky fasády , ale tiež veľmi vysokú tepelnú izoláciu , čo je vzhľadom k silnému globálnemu trendu zameranému na zníženie spotreby energie v budovách , jedným z hlavných kritérií pri hodnotení súčasnej fasády .

Vlastnosti :

  • vynikajúci súčiniteľ prestupu tepla – Uf od 0,9 W/m2K
  • zasklenia až 52 mm
  • ostré hrany profilu stĺpov a priečok
  • semistrukturální verzia EFEKT
  • rôzne varianty horizontálnych a vertikálnych maskovacích líšt
  • výsuvné okno
  • zhoda s požiadavkami CE klasifikácie